Květen 2011

Tak co dneska? :))))

31. května 2011 v 19:21 Jiné
Ahůůůj lidi, tak co dneska?? Jak se máte, co děláte a co škola??? My jsme se dneska neučili a nebudeme se učit ani zítra!!! Hurááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já jsem tk ráda..... Tak zatím ppa :)* Mějte se :))))

Aooojky

30. května 2011 v 14:29 Jiné
Aooojky lidičky, jak se dneska máte?? Co děláte?? Co ve škole??? Já jsem dneska byla u doktorky, protože mám něco s očima... A jinak se mám celkem dobře a ve škole jsem byla jenom 3 hodiny... :DDD Tak zatím aoooj ;)

Ahoj ;)))

28. května 2011 v 14:18 Jiné
Ahojííík, jak si dnešek užíváte??? Co dobrého jste měli na oběd?? Tak to je asi vše....asi.....možná.....určitě :DD Tak ppa :)* a hezký zbytek dne :)* budu ráda za každý komentík :))))

Mrzák

25. května 2011 v 13:28 Z mého života... :)))
Dneska přišel do školy Jarek se zlomenou rukou... Všichni se ho hned ptali, kde si to udělal a jak... Dozvěděli jsme se, že spadl z kola a jeho brácha mu tu ruku přejel. Chudák :DD No, a o přestávce po jednom spolužákovi hodil flašku, která byla plná vody. A proč??? Jeho odpověď: Já jsem nechtěl být sám mrzákem... :DD

Martin Harich - fotky

22. května 2011 v 21:07 Fotky těch nej...
Takže pár jeho fotek...


Martin Harich

22. května 2011 v 20:59 Moji nej.... ;-)
Po vypadnutí Noaha v SuperStar fandím Maťovi Harichovi... Něco o něm.... Je to začínající zpěvák, který se narodil 29.8.1995 v Liptovském Mikuláši, kde i bydlí. Je mu 15 let... Jeho znamení je panna. Podívejte se na fotky, protože je krásný ♥ :)*....

Ikonka :)))

22. května 2011 v 20:53 Jiné
Ahoj, na blogu martin-harich-daily.blog.cz jsem se přihlásila do SVĚDCI HARICHOVI a slíbila jsem, že si na blog dám ikonku, která tam byla zobrazena...

Takža to je ona:

PS: Jestli máte taky Maťu rádi tak se taky přihlaste!!! ;))))

Jarek

10. května 2011 v 15:06 Něco o mě
Hodně lidí mi poslední dobou do zpráv na Alíkovi píše, kdo je to Jarek o kterém jsem se jednou zmínila, ptají se jestli je to můj kluk, kámoš atd... Takže moje odpověď je tohle: Hele, lidi, je to snad moje věc, nn?? Ale vím, že by jste pořád ''otravovali'' tak vám to řeknu. Jarek je můj kluk. A ještě se ptají jestli je to můj kluk, jak dlouho si myslím, že spolu vydržíme... Odpověď: Já vím, že nn celý život, ale chtěla bych co nejdíl, protože je to fakt super klučina a mám ho ráda!!

PS pro Járu: Miluju tě Járo!!
PS pro Vás: Už víte co jste chtěli vědět, tak už se mě pls na takové věci neptejte!! Děkuju.

Máte hezké.....

10. května 2011 v 15:00 Z mého života... :)))
Takže ahoj, teď jsem si vzpoměla na něco, co se stalo na začátku školního roku. Jednoho krásného dne jsme měli vlastivědu... Když do třídy vešla učitelka tak se kluci ''zakoukali'', protože tahle učitelka nás ještě neučila. Tak jsem psali zápis, četli v učebnici, dělali něco v pracovním sešitu... A ke konci hodiny jeden spolužák řekl: Paní učitelko, máte hezké.... zvířátka..... Celá třída vybuchla smíchy, ale učitelka se nesmála a tomu klučinovi nasolila poznámku!